XII LDF – Marcin Gajowiak/NetFotoLab “Plik cyfrowy i co dalej”

with Brak komentarzy

Marcin Gajowiak – fotograf z wieloletnim doświadczeniem, pasjonat technik związanych z drukiem fotografii, właściciel drukarni fotograficznej. Lubi kiedy cyfrowy plik staje się czymś namacalnym, czego można dotknąć. Podczas poszukiwania ciekawych papierów do druku zdjęć oraz sposobów oprawy zainteresował się introligatorstwem artystycznym. Wykonuje albumy tradycyjne i fotoalbumy łącząc tradycyjne i nowoczesne techniki introligatorskie.

Firma NetFotoLab powstała w odpowiedzi na oczekiwania lubelskich fotografów. To miejsce gdzie najważniejsza jest jakość druku. Kiedyś brakowało takiego miejsca w Lublinie. Drukujemy zdjęcia w 3 różnych technologiach:
1. druk suchotonerowy na prasach cyfrowych, świetnie się sprawdza przy wydruku albumów fotograficznych, książek i plakatów
2. tradycyjne odbitki fotochemiczne wykonywane na jednej z najlepszych fotolabów Noritsu 37HD na których oprócz zwykłych odbitek naświetlamy formaty 30×40 i 30×45 na małe wystawy.
3. wydruki pigmentowe na drukarkach fotograficznych, do Waszej dyspozycji jest najnowszej generacji 12 kolorowy Canon PRO 4000 na którym drukujemy klasyczne formaty wystawowe 50×70 i 70×100.

Od 3 lat NetFotoLab to również introligatornia produkująca albumy tradycyjne, fotoalbumy oraz ekskluzywne fotoksiążki wykonywane ręcznie za pomocą tradycyjnych metod. Produkuje również pudełka na albumy, zdjęcia a także opakowania na płyty i pamięci USB.

http://netfotolab.pl/