XII LDF – Maciej Suwałowski “Synology w świecie fotografii”

with Brak komentarzy

Maciej Suwałowski – fotograf ślubny z Warszawy, realizujący zlecenia ślubne dla klientów z całego świata. Pomysłodawca i współzałożyciel Boring Workshop – największej konferencji dla fotografów ślubnych w Polsce, pracuje również dla globalnej grupy fotografów LooksLikeFilm oraz współprowadzi social media dla jednej z największych konferencji dla fotografów ślubnych w Europie – Way Up North. Ambasador aparatów marki Sony – Sony Europe Imaging Ambassador. Prywatnie mąż i ojciec czwórki dzieci. Maciej opowie o “workflow fotografa ślubnego”, czyli jak nie zakopać się w gąszczu dziesiątek tysięcy zdjęć, które przynosimy ze sobą w szczycie sezonu ślubnego. Jak szybko dokonać selekcji, obróbki, przekazać zdjęcia klientom, a potem zarchiwizować zdjęcia w sprawny i bezpieczny sposób, jednocześnie mając do nich ciągły dostęp.

www.magicweddingphotographer.com

O Synology:
Firma Synology Inc. jest znanym producentem przystępnych cenowo i łatwych w obsłudze rozwiązań dla użytkowników domowych i firm, które ułatwiają przechowywanie danych i ich udostępnianie.

https://www.synology.com/pl-pl/solution/photographer

Serwery NAS (Network Attached Storage – Sieciowe pamięci masowe) to urządzenia pamięci masowej, składające się z jednego lub więcej twardych dysków, które można podłączyć do sieci domowej lub biurowej. Dostęp do plików zapisanych na serwerze NAS można uzyskać za pomocą komputera, tabletu lub smartfona w ramach sieci domowej lub przez Internet. Firma Synology opracowuje najbardziej intuicyjne i przyjazne dla użytkownika możliwości serwerów NAS, oferując przy tym mnóstwo bogatych aplikacji do udostępniania i korzystania z plików oraz zasobów multimedialnych.