A oto zwycięzca dwutygodniówki, której tematem było „wzruszenie”. Zdjęcie autorstwa Em Ska.
Kolejny temat to „czas apokalipsy„.
Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia w zrealizowaniu tego tematu!
A oto zwycięzca dwutygodniówki, której tematem było „wzruszenie”. Zdjęcie autorstwa Em Ska.
Kolejny temat to „czas apokalipsy„.
Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia w zrealizowaniu tego tematu!
Pierwsza w tym roku akademickim #dwutygodniówka za nami. Jej tematem była: jesień. Głosami obecnych na... Czytaj dalej
Na ostatnim spotkaniu wybrana została najlepsza praca w ramach #dwutygodniówki nr 4, której tematem była:... Czytaj dalej
#dwutygodniówka nr 7, której tematem było: wadliwe zdjęcie została rozstrzygnięta. Zwyciężył Paweł Jusyn wykonując niżej... Czytaj dalej
Kolejna dwutygodniówka, której tematem był impresjonizm w fotografii za nami. Zwyciężyła Emilia Skorek. Serdeczne gratulacje!... Czytaj dalej
#Dwutygodniówka nr 3, której tematem był: portret rozstrzygnięta! Najwięcej głosów otrzymała praca autorstwa Emilii Skorek.... Czytaj dalej
Podczas ostatniego spotkania rozstrzygneliśmy dwutygodniówkę o temacie „Radość”. Zwycięścą po raz kolejny został Irek Wnuk.... Czytaj dalej
Na ostatnim wtorkowym spotkaniu rozstrzygnęliśmy dwutygodniówkę „Lekkość”. Pierwsze miejsce zdobył Maciej Michalski. Drugie miejsce przypadło... Czytaj dalej
#dwutygodniówkę pod hasłem „czas apokalipsy” wygrał Piotr Bielecki. Temat następnej #dwutygodniówki to „Agresja”. Zapraszamy do... Czytaj dalej