Kolejna dwutygodniówka, której tematem był impresjonizm w fotografii za nami. Zwyciężyła Emilia Skorek. Serdeczne gratulacje!
Teraz mamy dwa tygodnie, by zmierzyć się z tematem: film.
Jak zawsze zachęcamy do podjęcia wyzwania i życzymy powodzenia!
Nadrabiamy #dwutygodniówkowe zaległości. Laureatem konkursu, którego tematem były: wyklęte obrazy, został Krzysztof Brewczak! Gratulujemy serdecznie!... Czytaj dalej
Wczoraj rozstrzygnęliśmy dwutygodniówkę, której tematem była przyjaźń. Z całą pewnością nie zdziwicie się, jeśli wam... Czytaj dalej
Tematem ostatniej #dwutygodniówki był: ruch. Spośród nadesłanych fotografii, największą ilość głosów na naszym spotkaniu zdobyła... Czytaj dalej
Zapraszamy na najbliższe wtorkowe spotkanie! Będzie się działo! Najpierw rozstrzygniemy przedłużoną ponad miarę dwutygodniówkę „Pomnik”.... Czytaj dalej
Zwycięzcą dwutygodniówki „Świat owadów” został Piotr P. Drugie i trzecie miejsce zajęli odpowiednio Marcin Grab... Czytaj dalej
Wczoraj rozstrzygnęliśmy dwutygodniówkę, której tematem była delikatność. Zwyciężył Wojciech Radzki. Serdecznie gratulujemy! Następny temat, z... Czytaj dalej
I stało się! Laureatem pierwszej #dwutygodniówki, której tematem było „coś śmiesznego” został Krzysztof Brewczak! Serdecznie... Czytaj dalej
#Dwutygodniówka nr 7, której tematem był „sen” rozstrzygnięta! Zwyciężyła Alina Shabalovskaya wykonując zaprezentowaną powyżej fotografię.... Czytaj dalej
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.