#dwutygodniówkę pod hasłem „czas apokalipsy” wygrał Piotr Bielecki.
Temat następnej #dwutygodniówki to „Agresja”.
Zapraszamy do zabawy!
#dwutygodniówkę pod hasłem „czas apokalipsy” wygrał Piotr Bielecki.
Temat następnej #dwutygodniówki to „Agresja”.
Zapraszamy do zabawy!
Zapraszamy na najbliższe wtorkowe spotkanie! Będzie się działo! Najpierw rozstrzygniemy przedłużoną ponad miarę dwutygodniówkę „Pomnik”.... Czytaj dalej
Głosami obecnych na spotkaniu GFLowiczów, laureatką #dwutygodniówki, której tematem była: martwa natura, została Kinga Liwak!... Czytaj dalej
Na ostatnim wtorkowym spotkaniu rozstrzygnęliśmy dwutygodniówkę „Lekkość”. Pierwsze miejsce zdobył Maciej Michalski. Drugie miejsce przypadło... Czytaj dalej
Miło nam poinformować, że zwycięzcą kolejnej dwutygodniówki jest Wojciech Radzki. Drugie i trzecie miejsce zajęły... Czytaj dalej
Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie Grupy Fotografów Lubelskich w roku akademickim 2018/2019. Bardzo pozytywnie zaskoczyliście... Czytaj dalej
#Dwutygodniówka nr 3 rozstrzygnięta! Jej tematem była: „przestrzeń„. Autorem zwycięskiego zdjęcia, które prezentujemy powyżej jest... Czytaj dalej
Ostatnim tematem dwutygodniówki był Monty Python. Podołała mu i zwyciężyła Aneta Fabijańska. Najszczersze gratulacje! Kolejnym... Czytaj dalej
Pierwsza dwutygodniówka w tym roku akademickim za nami! Niezmiernie nas cieszy Wasze zainteresowanie tym konkursem.... Czytaj dalej